M.I.C.E

TEK BİR KAYNAKTAN TÜM İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYIN

Polarwest uzman kadrosu ile  firmanızın seyahat, organizasyon ihtiyaçları doğrultusunda sizlere Türkiye Çapında Alternatif seçenekleri ile üstün hizmetler sunarak seçim sürecinizde sizlere yardımcı oluyor.

Hizmetlerimiz:

Dönem Toplantıları, bayi toplantıları, lansman toplantıları, road showlar, eğitim toplantıları, özel yurtdışı organizasyonları, fuar aktiviteleri (autshow) motivasyon organizasyonları

Servislerimiz:

Kreatif çalışmalar, slogan ve konsept çalışmaları, dekor, sahne, stand vb… tasarımları ve üretimleri, matbu malzemeler tasarımları ve üretimleri,  LCV çalışmaları, ulaşım kordinasyonu, uçak biletleri, karayolu transferleri, havaalanı transferleri, otel mekan rezervasyonları, teknik organizasyonlar, sanatçı, konuşmacı organizasyonu

Eğitim ve Toplantı:

Uzman kadromuz ve tecrübemiz ile organizasyonlarınızın etkinliğini arttıracak sayısız detay dikkate alınarak planlamış olduğunuz programınıza yardımcı olacağız. Böylece siz organizasyonunuza hazırlanırken biz sizi ayrıntılarla uğraşmaktan kurtarmış olacağız.

Motivasyon ve Teşvik Gezileri:

İstekleriniz değerlendirmeye alınıp danışmanlarımız şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirme yaparak şirketinize özel personelinizin beklentilerini karşılayacak şirketinizin başarısı üzerinde etkisi olacak en iyi motivasyon ve teşvik gezileri organize edilecektir.

Lansman:

Firmanızın sektörüne göre ürettiği yeni ürünün lansmanı veya mevcut bir ürünün rölansmanının yapılması bu programın veya kampanyanın düzenlenmesi firmamız tarafından profesyonelce üstlenilmektedir..

Açılış:

Açılış organizasyonları firma büyüklüğünü gösteren firmayı tanıtan en önemli organizasyondur, Polarwest uzman kadrosu ile firma konseptinize uygun kurumsal imajınızla uyumlu, fark yaratan bütçenize uygun özel uygulamalar ve hizmetler sunuyor.