Mavi Yolculuk
Mavi denizler üstünde hayal gibi süzülüp, her yeni gün büyüleyici adalar, sahiller ve kentlerde güne merhaba demeniz için muhteşem bir alternatif.

Aile ile ya da arkadaş grubu ile özel “ Mavi Yolculuk” yapmak isteyen misafirlerimiz için ideal bir tatil seçeneğidir. Dilediğiniz gibi mavi yolculuk yapabilmeniz için "Be Happy" ahşap guletimizin rotasını siz belirleyip size özel mavi yolculuk yapmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Mavi tur programınız, mavi yolculuk esnasında yatınızda uygulanacak yemek menüsüne kadar bütün detaylar tamamen sizin tercihinize göre belirlenir. Siz değerli misafirlerimizin istekleri doğrultusunda dilediğiniz noktadan yatımızı kiralayabilirsiniz. Genellikle misafirlerimiz özel yat kiralamak için Fethiye, Marmaris, Bodrum, Antalya ve Göcek bölgelerini tercih etmektedirler. Bu bölgeler haricinde tercihinize göre yatımızı kiralayabilirsiniz. Yolculuk boyunca sadece size özel hizmet veren yat personelimiz 24 saat aralıksız olarak istekleriniz doğrultusunda çalışırlar.

Liman giderleri, palamar ücretleri, transitlog, liman çıkış masrafları, yakıt, kullanma suyu, mürettebat servisi, yat sigortası fiyatlarımıza dahil olacaktır..

Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz...